FISHER-PRICE oprawki

Kolekcja oprawek okularowych Bezpieczeństwo najważniejsze

Już od drugiego miesiąca życia niemowlęta zaczynają intensywnie ćwiczyć swój wzrok.  Bez względu na ich młody wiek mogą jednak wystąpić zaburzenia w prawidłowym widzeniu, zagrażające właściwemu rozwojowi narządu wzroku. Następstwa takich zmian mogą się utrwalić i rzutować na całe życie człowieka.

Rodzice są słusznie uczulani na konieczność obserwacji zachowań swojego dziecka tak, aby mogli natychmiast reagować na pojawiające się problemy z prawidłowym widzeniem.  Należy przy tym pamiętać, że niektóre zaburzenia mogą się pojawiać tylko w jednym oku. Dokładne ustalenie rodzaju wady i jej zakresu możliwe jest dzięki wykonaniu specjalistycznych testów optometrycznych.

Zdarza się też, że wada jest wywołana nieprawidłowymi zachowaniami i przyzwyczajeniami. Na przykład odległość do obserwowanych przedmiotów nie powinna być zbyt mała przez długi czas.

Wielu rodziców nie docenia znaczenia bezpiecznych okularów i wybiera przypadkowe, często niewłaściwe oprawki. Należy być bardzo ostrożnym w wybieraniu okularów, ponieważ dla dzieci z wadami narządu wzroku okulary stają się koniecznym towarzyszem, często na długi czas.

Oprawki Fisher-Price są najlepszą odpowiedzią na takie oczekiwania.

Najnowsze wzory z kolekcji Fisher-Price zapewniają najwyższy poziom jakości i technicznych standardów, będących gwarancją dla produktów przeznaczonych dla dzieci w wieku niemowlęcym i przedszkolnym.

Wszystkie modele z kolekcji Fisher-Price charakteryzują się wyjątkową elastycznością, lekkością i wygodą noszenia, uzyskaną dzięki zastosowaniu odpowiednich tworzyw sztucznych. Nie powodują odparzeń ani podrażnień, są antyalergicznie.

Materiały i wykonanie zgodne jest z normami UE, spełniają wymogi produktów medycznych i mających kontakt z żywnością.

Transparentne i pastelowe kolory nadają oprawkom lekkość. W odniesieniu do wieku użytkowników zastosowano najkorzystniejszą kolorystykę. Bazę stanowią cztery kolory; różowy, czerwony, niebieski i fiołkowy. Występują one w różnych odcieniach. Umieszczono też drobne ozdoby – obrazki, czyniące je bardziej figlarnymi.   Na zauszniku umieszczone jest klasyczne logo Fisher-Price.

Ostateczne dopasowanie okularów zapewnia wykwalifikowany personel pracowni optycznych.

Listę adresową rekomendowanych salonów optycznych można otworzyć tu.

Fisher-Price